Создать акаунт
VR4you.net » Инструкции » Як дбати про ігрове крісло

Як дбати про ігрове крісло

02 авг 2024, 09:28
Инструкции
377
0
+5

Комп’ютерне крісло, як і більшість меблів у квартирі й офісі, потребує регулярного та ретельного догляду. Насправді чистити його не так уже й важко, до того ж не потрібно робити це щодня. Проте правильний догляд може вберегти меблі від ламання та дірок, а також забезпечить гарний вигляд на довгі роки.

 

Що не можна робити

Після купівлі виробники пропонують ознайомитися з рекомендаціями. Вони дають змогу зберегти ігрове крісло в первозданному вигляді.

  1. Сидіти без одягу не рекомендується. Піт та мікрочастинки шкіри можуть залишатися всередині обшивки, стаючи сприятливим місцем для розмноження патогенних мікроорганізмів.
  2. Не бажано їсти та пити в кріслі. Причина — та ж сама.
  3. Залазити на сидіння з ногами також не рекомендується. Через такі дії швидше стирається та розтягується обивка, а через деякий час вона може деформуватися та порватися.

Є й інші «неписані», але зрозумілі всім правила: не дозволяти котам дряпати кігті об меблі, собакам — гризти їх, дітям — розмальовувати тощо.

Чи потрібно розбирати крісло

Однозначної відповіді тут немає, адже все залежить від моделі та ступеню забруднення. Якщо кріслом користуються нечасто, досить поверхневого прибирання. Але іноді розібрати меблі доводиться, наприклад, якщо на них щось розсипали або вилили. У такому разі зручніше займатися чисткою окремих частин. Також розібрати крісло варто, якщо з’явилися скрипіння та потріскування, воно погано крутиться чи не опускається. Часто в опору потрапляють крихти чи інші частки, які з часом можуть зруйнувати механізми. Іноді причиною сторонніх звуків може бути недостатня захищеність окремих частин.

Як чистити комп’ютерне крісло

Роблять це зверху вниз. Спочатку миють подушку під шию, далі — спинку, підлокітники, сидіння та коліщатка. Допоможе в цій справі пилосос із насадкою для меблів. Вона дає змогу дістати крихти зі щілин та місць з’єднання частин. Також можна скористатися щіткою для верхнього одягу. Щоб видалити плями, спочатку треба ідентифікувати, від чого вони. Це допоможе обрати найкращий засіб для очищення. Наприклад, жирні плями виводять спиртом, фарбу — спеціальними засобами чи ацетоном, соки та напої — нашатирем. Важливо: сильнодійна хімія має мінімально контактувати з оббивкою, щоб уберегти її від подальшого руйнування. Тому засоби бажано наносити лише на пляму. Тканинні крісла важче мити, ніж меблі з екошкіри. Тому потрібно вибирати засоби, які дають хорошу піну, яка зможе глибше проникнути всередину. Підійде, наприклад, спеціальна хімія для салону автомобіля або килимів. Відбілювачі та агресивні засоби потрібно використовувати з обережністю через те, що вони можуть руйнувати наповнювач. Також на нього негативно впливає зайва волога, яка стає середовищем для розмноження плісняви.


Читайте также:

Комментарии
Будьте вежливы при общении в сети, комментарии содержащие нецернзурные выражения и/или оскорбляющие участников обсуждения будут удалены.
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
    heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
    winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
    worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
    expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
    disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
    joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
    sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
    neutral_faceno_mouthinnocent